تست نت اکسچنج غیرمتمرکز بایننس لانچ شد

مدتی قبل خبر از راه اندازی اولیه اکسچنج غیرمتمرکز بایننس داده بودیم و نسخه دمویی هم از این اکسچنج ارائه شد.حالا تست نت اولیه این اکسچنج و بلاکچین آن آماده شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

شما میتوانید با ورود به لینک زیر، نسخه تست نت صرافی غیرمتمرکز بایننس را تست نمایید:

http://testnet.binance.org

 اکسچنج غیرمتمرکز بایننس

اکسچنج های غیرمتمرکز به طور گسترده به عنوان آینده معاملات ارز دیجیتال می‌باشند. آنها به کاربران اجازه می‌دهند تا بدون نیاز به واگذاری پول به شخص ثالت دارایی خود را با دیگر کاربران معامله کنند. واگذاری پول به شخص ثالث می‌تواند توسط حملات بیرونی هک شود یا توسط کارمندان شرکت دزدیده شود. اکسچنج غیرمتمرکز (DEX) می‌تواند به کاربران دسترسی به پلتفرم معاملاتی را دهد که دولت های مخالف نتوانند آنها را سانسور یا فیلتر کنند.

صرافی‌های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال در زمینه‌های پایگاه‌های داده، نوع ذخیره سازی و کنترل کلیدهای خصوصی، که تحت کنترل کاربران است، با نمونه‌های سنتی و متمرکز تفاوت دارند.

متمرکز بودن اطلاعات ذخیره‌شده در صرافی‌های متمرکز و انواع سنتی آنها باعث شده تا به اینجا دنیای ارزهای دیجیتال شاهد سرقت‌هایی متعدد و عمدتاً هنگفت باشد.

بایننس و چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل آن تایید کردند که صرافی غیرمتمرکز بایننس ( Binance DEX) به کاربران اجازه می دهد تا بر کلیدهای خصوصی خود به وسیله ی تعامل با این صرافی، از طریق کیف پول های سخت افزاری خود، کنترل داشته باشند.

ژائو در توییتر نوشت، این پلتفرم “در دست توسعه” است. وی افزود:

صرافی غیرمتمرکز بایننس از روز اول فعالیت خود، از کیف پول های سخت افزاری پشتیبانی خواهد کرد. به گونه ای که اطمینان خواهید داشت کنترل کلیدهای خصوصی شما هرگز از کیف پول سخت افزاریتان خارج نخواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *