بلاک مگ حامی رویداد انقلاب بلاکچین 2

رویداد انقلاب بلاکچین۲

اکوسیستم فناوری ایران همیشه تحت تاثیر وجود فاصله میان فعالان این حوزه و دولتمردان و در نتیجه ی آن قانون گذاری ضعیف، غیرشفاف و شکل گیری مافیا در حوزه های مختلف بوده است؛ در نتیجه ی این رویکرد جامعه ی ایرانی صرفا مصرف کننده بوده و کمتر توانسته است از این فناوری ها در مسیر رشد و تجلی اقتصاد خود استفاده کند. بلاکچین نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ از دو سال پیش و همزمان با رشد معروف بیت کوین که الهام بخش تاسیس بیشتر شرکت های بلاکچین ایرانی بوده است هنوز هیچگونه قانون گذاری در این حوزه انجام نگرفته و به طرز عجیبی شاهد تناقض بین رویکردهای مختلف سازمانی در مورد این تکنولوژی هستیم. (که نمونه آن را میتوان در پذیرفته شدن ماینینگ به عنوان یک صنعت توسط وزارت صمت و از طرفی عدم وجود بستر لازم برای واردات قانونی دستگاه های استخراج ارزهای دیجیتال دید!)
در همین راستا مجموعه نوآی با همکاری و مساعدت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، اداره کل استاندارد استان و استانداری آذربایجان شرقی در صدد برگزاری سلسله رویدادهای “انقلاب بلاکچین” برآمده است تا با حضور فعالان این حوزه و همچنین مسئولان مربوطه در قالب پنل های گفتگو به بررسی جنبه های قانونی فعالیت در حوزه ی خرید، فروش و استخراج ارزهای دیجیتال پرداخته و در راستای استفاده از پتانسیل های این تکنولوژی انقلابی برآییم.
دومین رویداد انقلاب بلاکچین با حضور جناب آقای دکتر رضا تقی پور، نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی فضای مجازی و وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

دومین رویداد انقلاب بلاکچین تبریز با حضور مسئولان ذی ربط در 30 خرداد ماه در محل سالن همایش های اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
برای تهیه اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش به این لینک مراجعه فرمایید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *