بانک برزیلی قصد استفاده از بلاکچین تزوس(TEZOS) برای STOs را با ارزش بالغ بر 1 میلیارد دلار دارد.

BTG Pactual، پنجمین بانک بزرگ برزیل، قصد دارد تا از بلاکچین تزوس(Tezos) برای توکن های امنیتی با ارزش بالغ بر ۱ میلیارد دلار استفاده کند.

BTG بزرگترین بانک سرمایه گذاری مستقل در برزیل با Dalma Capital، مدیر سرمایه مستقر در دبی همکاری خواهد کرد.

در گزارش مطبوعاتی که روز چهارشنبه منتشر شد، دو شرکت گفتند که از شبکه تزوس برای فروش اوراق بهادار دیجیتال استفاده می کنند تا ” یک کانال معامله ارتباطی اضافه بر یک میلیارد دلار برای صدور توکن های موجود و اینده نشان کنند. ”

انها اشاره کردند، معامله ها شامل ارائه دارایی نشانه گذاری شده(توکن دار شده)ReitBZ هستند که درماه فوریه اعلام شده است و همچنین انواع سرمایه گذاری های سنتی و جایگزین را پوشش می دهد.

شرکت ها بیان کردند:

“با استفاده از تزوس، یک پلت فرم بلاکچین و قراردادهای هوشمند خود بهبود ، BTG Pactual و Dalma Capital را تشویق خواهد کرد تا تلاش های دیجیتالی خود را با انجام معاملات در دارایی های دیجیتال افزایش دهد.

با توجه به انتشار اعلامیه، از زمان اعلام این شرکت در اوایل سال جاری، ReitBZ STO که از یک توکن مبتنی بر اتریوم استفاده میکند، بسته نرم افزاری خود را راه اندازی کرده است.

Andre Portilho، یک همکار BTG که ابتکار عمل STO را رهبری می کند، گفت: “در حالیکه در بانک همچنان پروتکل و تکنولوژی اکتیویته باقی خواهد ماند و همچنان از پروتکل اتریوم استفاده خواهد کرد، ما تزوس را به عنوان یک مهره جهانی با بلاکچینی قدرتمند برای امتیاز توکن دار کردن(نشانه گذاری)، در نظر داریم.”

Dalma Capital به عنوان یک سرپرست مشترک (یا شرکت بیمه نام/متعهد) به ReitBZ پیوسته و انتظار دارد که از تزوس برای تعدادی از پروژه های نشانه گذاری دیگر از املاک و مستغلات گرفته تا باشگاه های ورزشی استفاده کند.

Zachary Cefaratti، مدیر عامل شرکت Dalma Capital، گفت: “ما تزوس را یکی از پروتکل های مهم برای رشد بازار STO می بینیم و در نظر داریم تا جریان معاملات بعدی در بلاکچین تزوس را حفظ کنیم.”

Tim Draper، مدیرعامل و معاون Draper Associates، که دارای سهام در تزوس است، گفت: “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا BTG Pactual و Dalma Capital استفاده از بلاکچین تزوس را شروع کنند – ما به پروژه تزوس ایمان داریم و ان را نقطه ای قوی برای استفاده در توکن های امنیتی می بینیم .”

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *