کریپتوکیتیز: در برستر بلاکچین بازی کنید و پول در بیاورید

کریپتوکیتیز: در برستر بلاکچین بازی کنید و پول در بیاورید

ظهور بلاکچین اتفاقات جالبی را رقم زده است و حوزه ها و صنایع مختلفی را دست خوش تغییراتی کرده.شاید یک دهه پیش گفتن این حرف که با بازی کردن می توان پول درآورد خیالی و حتی کمی خنده دار به نظر می رسید اما خوب یا بد جهان به سمتی می رود که می توان حتی با وقت گذاشتن روی یک بازی کامپیوتری بتوان کسب درآمد کرد.

کریپتوکیتیز (CryptoKitties) یک بازی های غیر متمرکز روی بستر بلاک چین اتریوم است که روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود به طوریکه با علت ترافیک بالای کاربران این روزها با افت سرعت مواجه شده است. البته تیم پشتیبانی  شبکه اتریوم در حال رفع این اشکال است.

روند بازی به این صورت که گربه ای را خریده و آن را پرورش می دهید. با پرورش صحیح یک گربه به ارزش آن افزوده می شود. سپس می توانید آن را فروخته و گربه دیگری را بخرید و با تکرار این وریه کسب در آمد کنید. این گربه ها قابلت زاد و ولد دارند پس شما با خرید یک گربه می توانید آن را به چندین گربه تبدیل کنید. جالب اینجاست که بعضی از این گربه‌های دیجیتالی با مبالغ هنگفتی معامله می‌شوند و در بعضی موارد این مبالغ به ده‌ها هزار دلار هم رسیده است.

کریپتوکیتیز (CryptoKitties)

طبق گزارش‌های به دست آمده بالغ بر ۱۰ هزار اتر در تنها ۲۴ ساعت در بستر اپلیکیشن‌های غیر متمرکز جابجا شده است که این مبلغ نیاز به ۱۴ میلیون GAS برای جابجایی داشته است. میانگین کارمزد پرداختی حدود ۰.۶۰ دلار است که نسبت به دو ماه قبل از آن، افزایش ۳ برابری به حساب می‌آید.

شاید این نکته که گربه ها در اکثر نقاط جهان بخصوص در کشورهای غربی وجهه مطلوبی دارد در افزایش محبوبیت بازی کریپتوکیتیز بی تاثیر نبوده نباشد. به خر حال کاربران اکنون می توانند هم به سرگرمی محبوب خود که پرورش گربه است بپردازند و هم از این طریق کسب در آمد کنند. اگر شما تا به حال یک گربه واقعی نداشته اید بهتر است هر چه زودتر یک گربه دیجیتالی برای خود تدارک ببینید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “کریپتوکیتیز: در برستر بلاکچین بازی کنید و پول در بیاورید

جالبه به نظر من این سبک گیم های در بستر بلاکچین فراگیر خواهد شد ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اتریوم
  • کریپتوکیتیز: در برستر بلاکچین بازی کنید و پول در بیاورید