ساخت توکن بدون دانش برنامه نویسی

ساخت توکن بدون دانش برنامه نویسی

آموزش توکن گرفتن بصورت رایگان و بدون دانش برنامه نویسی با پلتفرم بلاکچینی ویوز .

پلتفرم ویوز (Waves) اعلام کرد پس از عرضه موفقیت آمیز حساب های هوشمند، در حال عرضه دارایی هوشمند بر روی شبکه آزمایشی خود می باشد. پس از اینکه این دارایی هوشمند توسط جامعه بررسی شود و مورد رضایت قرار گیرد، این عملکرد جدید بر روی شبکه اصلی ویوز عرضه خواهد شد.

دارایی هوشمند به کاربران ویوز امکان می‌دهد تا به همان روشی که اسکریپت ها را بر روی حساب ها اعمال می‌کردند، اکنون بتوانند اسکریپت ها را بر روی توکن ها به کار گیرند. هر زمان که تراکنشی برای دارایی هوشمند ایجاد شود پیش از تایید توسط بلاک چین به وسیله اسکریپت ها تایید می شوند.

رویکرد منحصر به فرد

یکی از ویژگی های کلیدی پلتفرم ویوز (Waves)، ساخت آسان توکن می‌باشد. بر خلاف پلتفرم اتریوم، توکن های این پلتفرم روی قراردادهای هوشمندنمی‌باشند. این توکن ها در سطح مرکزی پشتیبانی می‌شوند و برای صدور آنها نیازی به تجربه برنامه نویسی نمی‌باشد. دارایی های هوشمند از نظر عملکرد، لایه دیگری از کارآیی به توکن های ویوز می‌افزاید و آن ها را به شدت منعطف و استفاده از آن ها را ساده می‌کند. در حالی که برای ایجاد اسکریپت به دانش زبان برنامه نویسی راید (RIDE) نیاز است، این زبان برنامه نویسی به طور ویژه برای اجرای بلاک چین ایجاد شده است و ساختار آن از ابهاماتی که منجر به استخراج قراردادهای هوشمند اتریوم می‌شود جلوگیری می‌کند.

ویژگی ها

جامعه از طریق حساب های هوشمند با بخش زیادی از قابلیت های دارایی های هوشمند آشنا خواهند بود. ادغام دارایی و حساب های هوشمند با یکدیگر سطح بالایی از انعطاف را به کاربران می بخشد. اسکریپت ها می توانند برای مواردی نظیر مسدود سازی دارایی، لیست سفید/لیست سیاه، مالیات، قابلیت چند امضایی، کنترل جفت های دارایی استفاده شوند.

همان طور که توکن ها می‌توانند قابلیت صدور یا عدم صدور مجدد داشته باشند، یک اسکریپت نیز می‌تواند بر روی یک توکن اعمال شود، یا حتی ایجاد شود و بعدا با استفاده از مجموعه اسکریپت های تراکنش به روز رسانی شود. به علاوه، پلتفرم ویوز هزینه کم و ثابتی به مقدار ۰.۰۰۴ توکن ویوز برای اجرای اسکریپت دارد.

پتانسیل دارایی هوشمند

موارد استفاده زیادی برای این دارایی ها وجود دارد و انتظار می رود از آنها در طیف وسیعی از شرکت ها و افراد استفاده شود. به عنوان مثال با استفاده از دارایی های هوشمند، توسعه دهندگان بازی می توانند دارایی ایجاد کنند که با ویژگی های خاص تنها متعلق به یک گیمر باشد. یا در موارد دیگر صادر کننده توکن می تواند از قابلیت های دارایی هوشمند استفاده کند و به وسیله مالیات گذاری، روش تجاری بلند مدتی ارائه می‌دهد.

آیا این اتفاق باعث افزایش قیمت توکن ویوز خواهد شد؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *