ویلی وو تایید می کند که بیتکوین تا سال 2025 در بازار سرمایه یک میلیارد دلار سرمایه جمع آوری خواهد کرد

Willy Woo

ویلی وو که به خاطر تحلیل هایش در حوضه بیتکوین بلاک چین مشهور است، در یکی از پاد کست های خود ( ۴ام جولای) در مورد پیش بینی های خود در باره cryptocurrency دچار تردید شده است.

در سال ۲۰۱۳ میلادی ویلی پیشبینی کرده بود که بازار سرمایه بیتکوین به یک تریلیون دلار خواهد رسید؛ از آن زمان تا کنون ارزش بیتکوین بین ۲۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار نوسان کرده، در روز نامه press time گزارش شده است که ارزش بیتکوین در سرمایه بازار ۱۹۵ میلیون دلار یا ۶۲ درصد کل سرمایه بازار بوده است.

ویلی:

من فکر می کنم این چرخه ما را از خط یک تریلون دلار می گذراند و در چرخه بعدی ما را به نقطه ای خواهد رساند که ارزش بازار ما از ارزش بازار طلا بیشتر خواهد شد

به گفته وی ارزش بیتکوین حوالی 10800 دلار نوسان کرده. با این حال که بیتکوین سال موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته همچنان از طرف طرفداران خود انتقاداتی دریافت می کند که این سود مندی این ابزار هرگز نمی تواند به اندازه فلز بارز طلا باشد.

بیتر شیف، یک یک کارآزموده قدیمی که نسبت به بیتکوین بیزاری هایی دارد رکود بیتکویین را در نیجه مخالفت دولت ها را پیشبینی کرده بود. شیف در حال حاضر موضوع کاربران بیتکوین شده است که تلاش می کنند با اهدا کردن ۱۵۰۰ دلار نظر وی را تغییر دهند.

بیتکوین اولین ارز دیجیتال محلی اینترنت

:

به نقل از ویلیی طلا فقط یک مانع را در طی مدت طولانی برای کسترش بیتکوین شکل می دهد. برای ویلیی بیتکوین اولین ارز دیجیتال محلی اینترنت را نمایان می کند.

بانکداران می گویند این یک حباب است، تکنولوژیست ها آن را یک اختلال می دانند؛ دانش آموزان تاریخ این را سقوط عصر دیجیتال خواهند نامید

ویلی از خوشبینی خود خیلی دور است، در همین حال پیشبینی های کوتاه مدت نشان می دهت که چند ماه آیینده دوران بهتری برای بیتکوین خواهد بود. طبق پیش بینی Bitcoinist هر بیتکوین حدود ۱۵۰۰۰ دلار ارزش خواهد داشت ولی این باعد خواهد شد که ارزش آن بیش از اندازه زیاد شود. با این حال در آواخر همین سال این رقبم به ۲۱۰۰۰ افزایش خواهد یافت، یعنی بیشتر از همیشه.

علاقه مردم به بیتکویین زمانی به اندازه کافی افزایش خواهد یافت که در چنین قیمتی قرار گرفته باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • ارز دیجیتال
  • ویلی وو تایید می کند که بیتکوین تا سال 2025 در بازار سرمایه یک میلیارد دلار سرمایه جمع آوری خواهد کرد